Партнери та засновники компанії

Людмила Семенівна Портна

Керуючий партнер. Патентний повірений України, реєстраційний № 150

Освіта та досвід

 

Пані Людмила Портна закінчила Національний університет харчових технологій, отримавши вищу освіту та відповідні знання в галузі біотехнологіі, мікробіологіі, хімії, організації технологічних процесів та набула практичний досвід, працюючи в дослідницькій лабораторії одного з провідних фармацевтичних підприємств України та науково-дослідному технологічному інституті НПО «СПЕКТР».

 

Починаючи з 1993 року, пані Людмила Портна зосереджується на сфері інновацій та захисту прав інтелектуальної власності, отримавши відповідну вищу освіту в Київському університеті права НАН України та Інституті інтелектуальної власності, та здобувши  кваліфікацію відповідно магістра права та фахівця з інтелектуальної власності.

 

З 1995 року пані Людмила Портна стала співзасновником та директором однієї з провідних патентних фірм України «А. Пригоф та партнери», яка на той час представляла інтереси таких відомих фармацевтичних компаній як ORTO-PHARM, INC (США), E.I.Du Pont Ne MOURS and Company, Janssen Pharmaceutica N.V. (B.E.), Chinoin Pharmaceuticals (нині Sanofi), Smithkline Beechem P.L.S. (G.B.), Agouron Pharmaceticals Inс. (США), CENTOCOR INC. та багатьох інших.

 

У 1998 році пані Людмила Портна складає кваліфікаційний  іспит та здобуває статус  патентного повіреного України з правом діяльності в галузі винаходів, корисних моделей, промислових зразків, знаків для товарів та послуг, наданні юридичних послуг відповідно.

 

З 2003 року пані Людмила Портна очолює створену нею у співдружності з патентним повіреним України пані Діаною Портною Міжнародну патентну та юридичну фірму «ДіЛ-Консалт», а в подальшому, в 2014 році і Міжнародний центр патентних послуг та перекладів «ДіЛ Патент», які на ринку надання патентних послуг відомі  під брендом D&L IP GROUP.

  

Пані Людмила Портна є членом Національної асоціації патентних повірених України, Міжнародної асоціації з торговельних марок (INTA) і являється активним учасником  великих міжнародних конференцій що стосуються інтелектуальної власності  та відповідно має широке коло партнерів у всьому світі.

 

Мови: українська, англійська, німецька та російська.

Діана Марківна Портна

Патентний повірений України, реєстраційний № 212. Партнер

Освіта та досвід

 

Пані Діана Портна в 2001 году закінчила юридичний факультет Київського національного економічного університету та у тому ж році  Інститут інтелектуальної власності і права  та здобула кваліфікацію магістра з правового регулювання економіки та фахівця з інтелектуальної власності відповідно.

 

У 2002 році пані Діана Портна  склала кваліфікаційний іспит для набуття статусу патентного повіреного України.

Свою професійну діяльність пані Діана Портна розпочала в Групі практики інтелектуальної власності компанії Baker & McKenzie в її київському офісі, беручи активну участь в міжнародній практиці та тісно взаємодіючи з Європейською групою практики інтелектуальної власності, а також з внутрішніми корпоративними відділами інтелектуальної власності великих корпорацій.

 

У 2003 році пані Діана Портна успішно закінчила Юридичний центр Франкліна Пірса, Конкорд, Нью-Гемпшир, США, зі ступенем магістра (LLM) у сфері прав інтелектуальної власності, передачі технологій та електронної комерції, отримавши сертифікат Медіатор - Спори в сфері інтелектуальної власності.

 

У тому ж 2003 році, після повернення в Україну, пані Діана Портна стає співзасновником Міжнародної патентної та юридичної фірми «ДіЛ-Консалт» та згодом у 2014 році Міжнародного центру патентних послуг та перекладів « ДіЛ Патент», де вже 20 років продовжує практикувати право інтелектуальної власності як партнер і патентний повірений групи вказаних компаній, поєднаних брендом D&L IP GROUP.

 

Пані Діана Портна зосередила свою професійну діяльність на розробці глобальних стратегій захисту торговельних марок клієнтів. Вона має успішний досвід подолання попередніх відмов по заявках, поданих відповідно до Мадридського протоколу в Україні та в США, а в теперешній час успішно розвиває практику реєстрації та вирішення конфліктів у відношенні торговельних марок в Україні та США.

 

Пані Діана Портна є членом Національної асоціації патентних повірених України, Міжнародної асоціації з торгових марок (INTA) і являється активним учасником усіх великих міжнародних конференцій інтелектуальної власності  та відповідно має широке коло партнерів у всьому світі.

 

У 2023 році Діана Портна склала іспит на набуття статусу адвоката в штаті Нью-Йорк, США, завдяки чому D&L IP GROUP отримала можливість розширити свої пропозиції послуг та включити практику реєстрації та захисту торговельних марок у США для ІТ-стартапів, постачальників послуг і продавців на торгових майданчиках, що бажають вийти на ринок інтелектуальної власності США.

 

 

Мови: українська, російська, англійська, іврит