Реєстрація торговельних марок в США

Переваги реєстрації торговельної марки в США

70% продавців на маркетплейсах стикаються з недобросовісною конкуренцією, дублікацією лістингів, тролінгом. Тільки маючи права на ТМ, можна подати скаргу та отримати можливість підтримки з боку платформи, що продає.

Включення бренду в Amazon Brand Registry надає додаткові переваги для продавців, але це можливо лише на підставі чинної реєстрації або заявки на реєстрацію торговельної марки.

Багато підприємців стикаються з тим, що виходять на ринок США з брендом (торговельною маркою), права на який належать третім особам. Претензії правовласників часто змушують до ребрендингу та спричиняють значні витрати. Попередній пошук на чистоту бренду у США допоможе вам бюджетно мінімізувати такі ризики, а подальша реєстрація торговельної марки у патентному відомстві США забезпечить захист від несумлінних дій конкурентів.

ПОСЛУГИ

Наша послуга включає:

  • попередню консультацію;
  • пошук на наявність конфліктних реєстрацій (окремо таку послугу можна замовити за $150 (еквівалент у гривнях));

  • розробку стратегії захисту в рамках портфоліо бренду;
  • формування переліку товарів та послуг для задоволення вимог подання за зниженою ставкою мита;
  • підготовку доказу використання ТМ на території США;
  • відповіді на формальні зауваження з боку патентного відомства США під час реєстрації ТМ.

 

Вартість нашої послуги складає $500 + $250 (еквівалент у гривнях) державний збір за кожен клас товарів та послуг.

Подання відповіді на запит від патентного відомства США за національним діловодством, або на попередню відмову, отриману в результаті експертизи заявки на розширення міжнародної реєстрації на територію США за Мадридською угодою.

 

Вартість: від $300 (еквівалент у гривнях) (залежно від складності запиту)

Оформлення та подання документа відповідно до вимог патентного відомства США.

Вартість послуги $300 (еквівалент у гривнях)

Подання необхідних декларацій (section 7, section 8, section 9) до патентного відомства США та продовження чинності торговельних марок між 5-м і 6-м роками та між 9-м і 10-м роками дії реєстрації.

 

Вартість послуги $450 (еквівалент у гривнях)

У власників торговельних марок може з’явитись необхідність передати право власності або змінити ім'я у своїй заявці чи реєстрації. Ми допоможемо вам зробити це безпечно.

 

Вартість нашої послуги $350 + $50 (еквівалент у гривнях) за кожну додаткову ТМ

Вирішення конфліктів з конкурентами

Вирішення конфліктів з конкурентами в рамках діловодства в патентному відомстві США через наступні інструменті:

 

  • заперечення проти заявки до уваги эксперта: $350 (еквівалент у гривнях) за нашу послугу + $50 (еквівалент у гривнях) офіційний збір;

  • відміна конфліктуючої реєстрації, якщо вона вам заважає: $750 (еквівалент у гривнях) за нашу послугу + $600 (еквівалент у гривнях) офіційний збір;

  • заперечення проти опублікованої заявки: $750 (еквівалент у гривнях) за нашу послугу + $600 (еквівалент у гривнях) офіційний збір;
  • виключення конфліктної марки з реєстру за невикористання, переговори та домовленості про співіснування з власниками конфліктної реєстрації, що перешкоджає вашій реєстрації: $750 (еквівалент у гривнях) за нашу послугу + $650 (еквівалент у гривнях) офіційний збір.